Geriausi būdai gydyti ginekomasiją be chirurginės procedūros. Krūtų mažėjimas vyrams

Geriausi būdai gydyti ginekomasiją be chirurginės procedūros. Krūtų mažėjimas vyrams

Vyras visame pasaulyje bando išsiaiškinti, kaip gydyti ginekomastiją, taip pat kaip aš naudoju būti tarp jų. Skirtingai nuo to, ką galėtumėte mąstyti, neturėtumėte investuoti viso likusio jūsų gyvenimo laiko, norėdamos viešai (arba lovoje) išimti savo marškinius. Ir iš tikrųjų krūtų mažinimas vaikams yra labai įmanomas, nereikia kreiptis į brangų chirurginį gydymą - aš gyvai tai įrodinėjau!
Kai pirmą kartą sužinosite, kaip gydyti ginekomasiją be operacijos, Kai kurie taškai atranda du pagrindinius metodus.
Pirmoji technika, taip pat krutu didinimas, kurią aš nusprendžiau nepriimti, yra brangi procedūra, kuria siekiama atsikratyti riebalų perteklių aplink nipelį ir krūtinės srityje. Several of the troubles with this though are that your insurance policy company most likely will not cover the treatment (mine really did not), the surgical treatment itself lugs its very own dangers and also may leave you looking worse, and the krūtų didinimas riebalais healing procedure is agonizing as well as takes a couple months. For these reasons, I preferred to take a healthier and potentially quicker path-- which was much less costly too!
The 2nd method, the one that I followed, is to take on a brand-new way of living plan that entails making unique adjustments to your diet plan and also carrying out unique exercises that all incorporate to thaw your "guy boobs" right off your breast. As well as all with no scarring, certainly!
Now, I highly advise attempting this 2nd method before you try surgical treatment, and also I make certain your physician will certainly also. Nauda yra daug didesnė, atsižvelgiant į tai, kad jūsų visas kūnas atrodys daug geriau, jūs tikrai būsite sveikesni, o aukščiau jūs būsite daug laimingesni ir labiau pasitikintys, palyginti su tuo, ką jūs kada nors buvo.
Taigi, kokius pakeitimus galite atlikti, kad galėtumėte paprastai kovoti su ginekomastija?
Vienas taškas tiesiog reiškia, kad išleis daug daugiau kalorijų nei jūs valgote. Tai tikrai paskatins jūsų kūną ištirpinti riebalus, dėl kurių atsiranda sūkurys, o taip pat pūlingi briaunos. Galite tai pasiekti, vartodami daugybę mažų sveikų ir subalansuotų patiekalų per dieną, o tai neabejotinai pagreitins jūsų medžiagų apykaitą ir sukurs riebalų netekimo šildytuvą jūsų kūne.
Daugelis vyrų (įskaitant mane) gali pastebėti, kad jie Vis dar turi keletą pasikartojančių riebalų ir taip pat aplink jų krūtį net atsikratyti visų prastų maisto produktų iš jų dietos ir vartoja puikius dalykus. Galėjau atšildyti riebalus nuo likusio mano kūno, tačiau vis tiek turėjau šiek tiek vaikinų krūtinėlių.
Kai kuriems žmonėms gali nepavykti įkvėpti, kad galėtų laikytis tokios strategijos. Vis dėlto informuokite mane, ar tikrai norėtumėte išgyventi likusį savo gyvenimo laiką dėl priežasčių, kodėl neatsiminsite savo marškinėlio prieš savo partnerį (ar vaikiną)? Jūs tikrai ketinate gyventi likusį savo gyvenimo jausmą pablogėjęs ir šnipštas?
Aš tiesiogiai nenorėjau ilgiau rūpintis šiais pojūčiais. Jei esate kaip nusidėvėjęs ir blogas, kaip man buvo, po to manau, kad laikytis atitinkamos dietos plano, taip pat treniruotės strategija bus daug lengviau nei chirurgija. Jūs sutaupysite daug pinigų, geriau atrodysite ir būsite daug laimingesni. Jūs tikrai taip pat pasiekti savo norimus rezultatus lygiai taip pat greitai!
ose-manboobs. Informacija]


Vyrai visame pasaulyje bando sužinoti, kaip gydyti ginekomastiją, taip pat aš naudoju vieną iš jų. Ir iš tikrųjų krūtų sumažinimas vyrams yra labai įmanomas, nereikia kreiptis į krutu didinimą brangus chirurginis gydymas - aš gyvenu tai įrodyti!
Kai kurie krutikai didina baimę, tačiau tai, kad jūsų draudimo aprėptis tiekėjas Greičiausiai neapims procedūros (mano nedirbo), pats chirurginis gydymas kelia savo pačių riziką ir gali palikti jums atrodyti blogiau, o gijimo procesas yra skausmingas ir taip pat trunka keletą mėnesių. Šiuo metu labai rekomenduoju išbandyti šį 2-ąjį požiūrį prieš bandydami atlikti operaciją, taip pat įsitikinsiu, kad jūsų gydytojas tikrai taip pat bus. Jei krutines didinimas esate blogai, taip pat išnaužote iš jo, kaip man buvo, tada tikiuosi, kad laikykitės idealios dietos režimo, o treniruotės planas bus daug sudėtingesnis nei chirurgija.